Bioenerji eğitimi Ankara

Bioenerji Nedir

Alternatif tıp alanlarından biri olan Bioenerji eğitimi Ankara içerisinde de oldukça ilgilenen bir kitle bulmaktadır. Enerji sağaltımı (terapisi), ruhsal şifa ve enerji tıbbı olarak da anılan bioenerji; vücudun var olan enerjisinin dengelenmesi anlamına gelmektedir. Vücuttaki enerjinin doğru kullanılarak ya da harekete geçirilerek iyileştirici etkisi olduğuna inanılmaktadır. En belirgin faydaları; sigara ve alkol bırakma, kronik yorgunlukları ortadan kaldırması, ağrıları iyileştirmesi, ruhsal durumları düzenlemesi, metabolizmayı ve kan dolaşımını hızlandırması ile bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi konularındadır. Bioenerji terapisi: hiçbir iğne, ilaç veya cihaz kullanmadan yapılan; yan etkisi olmayan ve zararsız bir alternatif tıp uygulamasıdır. Firmamız; bioenerji alanında müşteriye temas etmeden uyguladığı tedavi yöntemlerinde % 90 başarı elde etmektedir.

Bioenerji Eğitimi Nedir?

Bioenerji eğitimi Ankara sayesinde bioenerjiye ilgi duyan Ankaralı tıp doktorları, sağlıkçılar, fizik tedavi uzmanları, beslenme uzmanları, psikologlar, güzellik uzmanları, yaşam koçları, hipnotistler ve reiki uygulayıcıları ile eğitimciler ve ebeveynler de bioenerji eğitimine katılabilmektedir. Üç farklı seviyede icra edilen eğitimler sonrasında ayrı ayrı sertifikalandırma işlemi yapılmaktadır. İki günlük süreler zarfında uygulamalı olarak verilen bioenerji eğitimleri sonucunda anlaşmalı üniversiteler aracılığıyla size “Bioenerji Eğitim Sertifikası” verilmektedir. Eğitimin bitiminde bir bioenerjistin sahip olması gereken birçok bilgiye ve kabiliyete sahip olunabilmektedir. Eğitim için gerekli tüm kitap ve dokümanlar kursun başlangıcında kursiyerlere, kendilerinde kalmak üzere, ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. Eğitim danışmanlarımızı arandığında eğitim süreci, safhaları, sertifikasyon ve ücretler ile ilgili gerekli bilgilendirme yapılmaktadır.

Bioenerji Eğitimini Alanlar Ne Yapmaktadır

Bioenerji eğitimi Ankara başarıyla tamamlandıktan sonra artık bioenerji uygulamaları bilinçli olarak hayatın her evresinde negatif enerjiyi pozitif enerjiye çevirmede ve de insanları sorunlarından uzaklaştırmakta uygulanabilmektedir. Eğitim konuları içerisinde en önemlileri arasında yer alan “Bioenerjik psikoterapi, nefes terapisi ve çakralar” vücutta kontrol edebileceği organlar açısından birçok rahatsızlığın tedavisinde kullanılabilmektedir. Uluslar arası nitelikte olan bu sertifikalarla bioenerji uzmanlığınız adınıza bir meslek haline gelebilmektedir.


hosteslik kursu

WhatsApp WhatsApp Hattı