Biorezonans terapi eğitimi

Biorezonans Terapisi Nedir?

Ülkemizde giderek kullanımı yaygınlasan alternatif tıp yöntemlerinden biri olan Biorezonans terapi eğitimi başlangıçta birebir görüşme ile başlamaktadır. Moraterapi adıyla da anılan biorezonans terapisi; biorezonansa cihazından gönderilen elektromanyetik sinyaller aracılığıyla vücudun her hücresine etki etmek, engelleri ortadan kaldırmak, vücutta bağımlılık veya zehirlenmeden kaynaklı birikmiş toksinlerin atılmasını hızlandırmak, hastalıkları ortaya çıkaran zararlı etkileri ortadan kaldırmak ve vücudun kendi kendini iyileştirme kapasitesini artırmaya yönelik uygulamalar zinciridir. Hiçbir yan etkisi yoktur. İlaçsız, ağrısız ve kalıcı iyileşmeye olanak sağlamaktadır.

Biorezonans terapi ile destek verilebilen rahatsızlık ve alışkanlıklar; sigara, alkol, ilaç ve gıda bağımlılığı, kronik yorgunluk sendromu, kronik hastalıkların ortadan kaldırılması, fibromiyalji, duygusal bozuklukların düzenlemesi, ameliyat sonrası iyileşmelerin hızlandırılması, bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi, kanser tedavisi, romatizmal hastalıklar, alerjiler, karaciğer rahatsızlıkları, zayıflama, mide bağırsak sistemi problemleridir.

Biorezonans Terapi Eğitimi Nedir?

Biorezonans terapi eğitimi fizyoterapistler, tıp doktorları, sağlıkçılar, beslenme uzmanları, psikoloji alanında uzmanlık sahibi kişiler, diyetisyenler, hemşireler ve insan sağlığı alanında eğitim gören bireyler katılabilmektedir. En iyisi en iyi uzmanlarla sizinle buluşmaktadır. Eğitimler hem teorik hem de uygulamalı olarak verilmektedir. Bu eğitim; üç günlük zaman zarfında üç ayrı adımı kapsayacak tarzda sürdürülmektedir. İlk günkü eğitim kapsamında; biorezonans terapi nedir, biorezonans cihazının özellikleri nelerdir, biorezonans terapi merkezlerin altyapısı ve kimlerin bu altyapıyı kurabileceği, biorezonans terapi yapmak için cihazların kurulacağı yerlerin fiziksel şartları ile tanıtım ve reklamlarda dikkat edilecek hususlar yer almaktadır. İkinci gün kapsamında; temel kavramlar, elektromanyetik iletişimin ana kuralları ve terapinin kişisel baza indirgenmesi hususları üzerinde durulmaktadır. Biorezonans terapi eğitimi üçüncü ve son gününde; kullanılacak protokollerin tek tek üzerinde geçilmekte ve simüle edilmekte; cihazların yetkin bir şekilde kullanılabilmesi sağlanmakta ve terapinin bitkisel kürlerle desteklenmesi öğretilmektedir. Kursun soru cevap yöntemiyle ilerletilmesine gayret edilmektedir. Biorezonans terapi eğitimi bitiminde firmamız tarafından geçerli olarak sertifikalandırılmaktadır.

Biorezonans Terapisi Nasıl Yapılmaktadır

Biorezonans terapi eğitimi alan terapistler veya doktorlar tarafından bebek, çocuk, genç, yetişkin, yaşlı fark etmeksizin her yaş grubuna uygulanabilmektedir. Uygulamada dikkat edilecek birincil konu terapi uygulanan kişilerde kalp rahatsızlığı olmaması, hamilelik ve ihtimalinin bulunmaması, herhangi bir ameliyat geçirmemiş olmasıdır. Seanslar gerçekleştirilirken uygulanacak metot ve kullanılacak maddeler terapinin amacına göre belirlenmekte ve cihazla birlikte kullanılmaktadır. Terapi seanslarının miktarları da vazgeçilmek istenen kötü alışkanlıklara ve iyileştirilmesi istenen rahatsızlıklara göre değişmektedir. Sigara bırakma 3 seans kadar sürerken, kronik ağrıların giderilmesi 6 seans kadar devam etmektedir. Arayın, size gerekli olan bilgileri danışmanlarımızdan alın.


hosteslik kursu

WhatsApp WhatsApp Hattı