Doğal Taş Uzmanı Nasıl Olunur?

 

Doğal taş uzmanı nasıl olunur sorusunun yanıtını merak edenler Türkiye’de de uluslararası normlara uygun şekilde hareket etmelidir. Bunun için özel eğitim kurumları sertifikalandırma programlarıyla kurs vermektedir. Alacağınız sertifika sayesinde de eğitiminizin karşılığını profesyonel yaşantınıza dahil edebileceksiniz. 

Çünkü doğal taş uzmanı olabilmeniz için eğitimi tamamlanmanız ve sertifika sahibi olmanız gerekmektedir. Sahip olacağınız sertifika ile beraber doğal taşların şifasını, enerjisini pozitif yönde kullanmayı öğrenecek, negatif enerjinin absorbe edilmesini mümkün hale getireceksiniz. Kendi hayatınıza katacağınız bu üst düzey bilinci aynı zamanda başka insanların hayatlarına da artı bir değer katmak için profesyonel anlamda kullanabilirsiniz. 

 

Doğal Taş Uzmanları Seans Yapabilir Mi?

Özel eğitim kurumları aracılığıyla alacağınız doğal taş eğitimi sonrasında size adınıza düzenlenmiş bir sertifika sunulur. Bu sertifika profesyonel olarak doğal taş uzmanlığı sertifikası şeklinde adlandırıldığı gibi şifalı taş uygulayıcı sertifikası olarak da adlandırılır. Eğitim kurumlarının farklı kademelere göre dizayn ettiği kurslar ise ders içeriklerine göre seviye seviye ilerlenebilir şekilde tasarlanmıştır. 

Dolayısıyla doğal taş uzmanı seans yapabilecek noktaya ulaştıktan sonra diğer insanlara profesyonel bir biçimde destek olabilir. Çakra açma, çakra dengeleme, blokaj kaldırma, negatif enerjiyi absorbe etme, pozitif enerji yüklemesi, doğal taş kodlanması, olumlama seansları gibi geniş bir hizmet yelpazesine sahip olabilir. Kendiniz kadar çevrenizdeki insanlara da pozitif bir katkı sunmak ise huzurlu yaşamanızın en büyük adımı olabilir. 

 

Doğal Taş Uzmanları Ne Kadar Kazanıyor?

Doğal taş uzmanı sertifikası aldıktan sonra dilerseniz seanslar düzenleyebilir ve insanlara pozitif enerji açısından verimli bir workshop sunabilirsiniz. Bunu kendi ofisinizde gerçekleştirebileceğiniz gibi mevcut kliniklerde ya da hizmet veren ofislerde de sürdürmeniz size bağlıdır. 

Kazanç noktasında elbette ki seans ücretini belirleyen unsurlar önem taşıyor. Nerede hizmet vereceğiniz, hangi kitleye hitap edeceğiniz ve mevcut sertifikanıza bağlı olarak nitelikleriniz seans fiyatlarını belirleyebilir. Fakat günümüzde çok trend olan ve gelecekte daha da ilgi göreceğine kesin gözüyle bakılan bir alan olduğu aşikâr. Doğal taş uzmanlığı sertifikası almak ve uluslararası geçerliliğe sahip bir sertifikayla işinizi profesyonelleştirmek aslında oldukça kolay. 

 


hosteslik kursu

WhatsApp WhatsApp Hattı