Hosteslik Kursu Fiyatları

Firmamız tarafından her yıl düzenli olarak verilmekte olan hosteslik kursu fiyatları bazı kriterlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Hosteslik kursu başlığı altında ifade edilen birden fazla hosteslik eğitimi sizlere son derece uygun fiyatlar ile sunulmaktadır. Sunulan eğitimler basit ve herkesin kolayca anlayabileceği şekilde olmakta ve bu nedenle liseden mezun olan herkes eğitimleri rahat bir şekilde anlayabilmektedir. Kursun başarı ile tamamlanmasının ardından her katılımcıya ismine özel sertifika verilmekte ve bu sertifika hostes mesleğine kavuşulmasını sağlamaktadır. Hostes kelimesi genel olarak, uçakta yolcuların uçuş sırasındaki can ve mal kaybını engelleyen ve güvenlik sağlayan kişiye denmektedir. Bu mesleği başarı ile gerçekleştiren bireylerde yükseklik korkusu ve buna benzer korkuların kesinlikle olmaması gerekmektedir.

Firmamız tarafından kişiye özel hazırlanan katılım belgesi ve sertifikalar sayesinde her aday, ister özel hava yolu şirketlerinden birinde isterse devlete ait hava yolu şirketlerinde rahat bir şekilde iş bulabilmektedir. Değişen hosteslik kursu fiyatları herkesin kolay bir şekilde ulaşabilmesi için son derece uygun tutulmaktadır. Lise mezunu olan, askerliğini tamamlamış ya da muaf durumda olan, TC vatandaşı unvanına sahip olan, akıcı ve düzgün İngilizce konuşma becerisine sahip olan bay ya da bayan fark etmeksizin her birey hosteslik kursuna başvuru yapabilmektedir. Başvuruda bulunacak adaylarda iyi seviyede yabancı dil şartının aranmasının temel nedeni, uçakların yaptıkları uluslararası yolculuklardır. Türkiye sınırları içerisinde yaşayan ve ana dili İngilizce olan pek çok vatandaş uçaklarda hostesler ile İngilizce konuşmaktadır. Bu durum hosteslerin yabancı dili iyi anlama ve anlatma kapasiteleri olmasını zorunlu kılmıştır.

Hosteslik Kursu Fiyatlarını Etkileyen Unsurlar

Hosteslik kursu fiyatları bazı etmenlere bağlı olarak değişmektedir. Bu etmenler temel olarak, kursa başvuran bireylerin yeterliliklerinin ne ölçüde eksik olduğuna bağlıdır. Yabancı dil seviyesi A1 düzeyinde olan bireylerin B2 düzeyine çıkabilmesi için ilerlemesi gereken yol, B1 düzeyinin B2 düzeyine çıkarılması için izlenmesi gereken yoldan daha uzundur. Bu durum fiyatı bir nebze de olsa etkilemektedir. Firmamız tarafından verilen ek dersler de fiyatları etkilemektedir.


hosteslik kursu

WhatsApp WhatsApp Hattı